Love-Rihanna
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Love-Rihanna

Welcome to first Croatian forum about Rihanna
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 01. How to Make Animation From Video

Go down 
AutorPoruka
Miss {LoveRihanna}
Admin



Broj komentara : 23
Join date : 2009-04-09
Age : 29

01. How to Make Animation From Video Empty
KomentarNaslov komentara: 01. How to Make Animation From Video   01. How to Make Animation From Video EmptyFri Apr 10, 2009 1:44 am

Ei...pokazati ću vam kako napraviti animaciju iz videa pomoću PhotoShop-a... a kasnije cu vam pokazati i kako je staviti na blend pa ovako počnimo...

Trebati će vam :

*Photoshop (ja mislim da moze bilo koji jer ja imam i CS2,3 i 4)

*YouTube Downloader - Download Here

*Quick Time Player - Download Here


01. Ako nemate Quick Time Player downloadirajte si jer je potreban i tako isto za YouTube Downloader...A sad otvorite web stranicu za videe YouTube ili ako neku drugu znate...upišite u tražilicu ime videa kojeg tražite npr. ( Rihanna - Rehab HQ...uvijek stavite HQ ako želite animaciju u boljoj kvaliteti...) kao što vidite na slici ja sam izabrala od Hayden P - I Still Belive...i onda otvorite YouTube Downloader i kopirajte URL tj. link do toga videa i zaljepite ga u YouTube Downloadera kao što vidite na slici dolje...i downloadirajte video...

01. How to Make Animation From Video R1c5kw

02.Sad kad ste ga downloadirali, konvertirajte ga sa YouTube Downloaderom...ako ne znate onda samo pogledajte na sliku i vidjeti će te...tj. otvorite video onaj koji ste skinuli i umjesto onog Download Video From YouTube stavite Convert Video (previously downloaded) from file...i video morate konvertirati u MOV. File ako ne kužite imate sliku...

01. How to Make Animation From Video 2w2ppxu

03.I kad ste ga konvertirali otvorite PhotoShop...Kad otvorite PhotoShop, otiđite na Window -> Animation, pa kad vam se projavi mali prozorčić onda otiđite na File -> Import -> Video frames to layers. Pri označavanju određenog dijela videa, koristimo shift. [Lijevi na tipkovnici]. Dakle, kliknite i stisnite SHIFT dok vodite onu crtu, vodite tu crtu do onog dijela gdje želite da vam animacija prestane.Evo pomoću slike vidite kako treba biti...i stisnete OK kada završite...

01. How to Make Animation From Video 2a8qphx

04. Kada ste stisnuli OK treba vam se pojaviti ovako kako je na slici...i imate onaj tamo mali prozorćić Animation (TimeLine) onaj skroz dole...i ako vam je slučajno prešlo označavanje tu možete obrisati...

01. How to Make Animation From Video 2z8u4cx

05. Eto to je sve...dobro ne baš sve...preostalo vam je jedino još spremanje...a to ide ovako...oditee na File -> Save for web and devices, pa će vam se otvoriti novi prozor. Vi stisnite "SAVE", i onda namjestite da vam se spremi u .GIF formatu. Spremite tu animaciju gdje ste mislili (deskop,my documents,my computer ili gdje god...kasnije je i možete objaviti...na forum,blog,web-stranicu...

Evo ovako je izgleda moja animacija...nije baš neke kvalitete ali uspijela sam je napraviti...

01. How to Make Animation From Video 2mxlatv

©️ LOVE-RIHANNA (MIss)

Video by : Hayden Panettiere - I Still Belive

...ZABRANJENO KOPIRANJE I OBJAVLJIVANJE NA DRUGIM FORUMIMA,WEB STRANICAMA, BLOGOVIMA ili GDJE GOD VEĆ...


...Eto to bih bilo sve, nadam se da ste uspijeli...
Na vrh Go down
https://miss-selena.forumbo.net
 
01. How to Make Animation From Video
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Love-Rihanna :: OFF' Rihanna :: PhotoShop Kutak :: Tutorials-
Idi na: